Цікава новина для аналізу виборцям Новомосковська.

Дніпропетровська облдержадміністрація повідомила, що на розбудову Дніпропетровщини Уряд виділив додаткові кошти.

25 млн грн обласна влада розподілила між містами Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Вільногірськ, а також Нікопольським, П’ятихатським, Межівським, Софіївським районами, Лошкарівською, Апостолівською й Зеленодольською ОТГ.

Кошти підуть на соціально-економічний розвиток територій, зокрема, на капремонт шкіл та облаштування їх комп’ютерами й мультимедійними проекторами, придбання медичного обладнання тощо. Перелік об’єктів сформує та затвердить місцева влада.

 Як бачимо. Новомосковську нічого не дісталося. Чому?

  По-перше, нам цих крихт малувато. Тут на всі міста і села 25 мільйонів, а у нас лише додатково 43 млн дали улюбленій фірмі Нестеренка – «Стройінвест», яка, за його словами, «всех удовлетворяет» – на завершення ремонту площі Героїв. Причому, виділили вже після завершення її ремонту. А на папері роботи на площі вони вестимуть до грудня 2019 року. Апетити у наших чинуш набагато більші – 130 млн ввалили в площу, на якій проведено робіт максимум на 30 млн, ще 100 млн тужаться протягти через набережну по вулиці Паланочній і 200 млн – через центральний стадіон. До речі, цікаво, що можна було у місті зробити більш корисного на усі ці гроші? Невже у нас у школи і дитсадки вже відремонтовані за рахунок бюджету, а не з батьківських кишень, невже в кожному класі є сучасне обладнання, а в лікарні – новітня апаратура і євроремонти?..

  По-друге, під цю нашу корупційну владу ніхто нам нічого й не дасть. Тому не тільки інвестор у Новомосковськ не йде, а й влада вищого рівня вже дивиться на нас, як на чорну діру, яка поглинає все, що сюди не дай.

  І третє, дуже цікаве спостереження. Промоніторив сайти вказаних територій, жоден з народних депутатів (а там є свої депутати-мажоритарники) не кричить, що це «благодаря моему чуткому руководству» з’явились ці гроші. Бо субвенції з державного і обласного бюджетів розподіляються планово. Так і повинно бути, бо інша схема «а-ля Нестеренко», за якою це начебто робиться завдяки його «домовлянню» з посадовцями – КОРУПЦІЙНА!

  А що було б у нас, якби бодай одна копійка дісталася нашому Королівству Кривих дзеркал? Та тут би вже телеканал «Самарь» і купа блогерів були б червоними від напруження, доказуючи, що все це – тільки завдяки сприянню і невтомній праці чудового народного депутата від “Блоку Петра Порошенка”  Вадима Григоровича Нестеренка.

І звідки він взявся на нашу голову?

Так що ДОВІРЯЙТЕ ДІЛАМ, а не ля-ля. Думай-те!